Polskie Gry » Snowy

Snowy

1
2 Snowy: Puszukiwacz skarbów 2 Snowy: Puszukiwacz skarbów 2

Znany z innych gier dzielny misiek postanowił zabawić się w poszukiwacza skarbów. Druga odsłona serii to jeszcze piękniejsze animacje i więcej pomysłowych plansz. Przed Tobą aż sto pasjonujących wyzwań, które prowadzą do bogactwa i sławy. Pobierz darmową wersję próbną i jeszcze dziś wybierz się na przygodę życia!

3 Snowy: Obiadowa gorączka Snowy: Obiadowa gorączka

Masz ochotę na dobrą zabawę? Dołącz do misia Snowego i otwórzcie najlepszą restaurację w mieście! Pobierz darmową wersję próbną już teraz!

 
4 Snowy: Obrońca Snowy: Obrońca

W grze przejmujesz rolę nad łapką i rozdajesz złodziejaszkom pstryczki w uszy. Jeśli zrobisz to wystarczająco szybko, wypuszczą zdobycz z pyska i wylecą z planszy raz na zawsze!

5 Snowy i Wyspa Zagadek Snowy i Wyspa Zagadek

Śnieżek wyrusza na Wyspę Zagadek, aby udowodnić swój spryt i zręczność! Dołącz do niego w sympatycznej grze logicznej dla całej rodziny. Przesuwaj dźwignie, korzystaj z ruchomych platform, przemieszczaj się za pomocą portali i zbieraj klucze, a wszystko to na 100 pomysłowo zaprojektowanych planszach o zróżnicowanym stopniu trudności.

6 Snowy: Kosmiczna przygoda Snowy: Kosmiczna przygoda

W grze "Snowy: Kosmiczna przygoda" odważny miś opuszcza przytulne arktyczne igloo i leci w kosmos, żeby ratować swoich pozaziemskim przyjaciół przed nikczemnymi robotami. Pomóż mu przedostać się przez pomysłowo zaprojektowane poziomy, wybić złym robotom ich metalowe zęby i odbić z ich rąk zielonych kumpli, by mogli wrócić do domu.

 

Gry Snowy

Snowy: Poszukiwacz skarbów
Snowy: Poszukiwacz skarbów

Nowe Gry na PC dostępna do pobrania!

Baking Bustle 2: Ashley’s Dream

Baking Bustle 2: Ashley’s Dream
Grow a single restaurant into a chain of popular eateries!

© Copyright 2010-2011 PolskieGry.com; Do pobrania pełne wersje mini gierki na PC do ściągnięcia za darmo